Výsledky

P38 Saturday Darts

League 7

Ahojte priatelia, v sobotu 16.03.2024 sa konal v Trnave na Pekárskej ulici č. 38 v priestoroch P38 v poradí už siedmy zo série dvanástich kvalifikačných turnajov v steelových šípkach – P38 SATURDAY DARTS LEAGUE (P38 SDL).
Zišla sa skvelá partia 26 hráčov a vládla veľmi priateľská atmosféra.
Víťaznú šnúru štyroch víťazných turnajov našich hráčov z DOL TRNAVA prerušil famózny výkon Marcela Čalfu (1.), ktorý neprehral ani jeden zápas a stal sa tak víťazom tohto turnaja.
Marcel svoje víťazstvo spečatil vo finálovom zápase s Jakubom Danišom (2.), ktorý tak skončil druhý a na treťom mieste sa umiestnili Miroslav Sloboda (3.)spolu s Adriánom Ježíkom (3.) Skvelé výkony podali aj Michal Michalec (5.), Marián Košecký (5.), ale i Andrej Černík (5.) a Marek Durdy (5.)
Nakoľko sa jedná o sériu dvanástich kvalifikačných turnajov, umiestnenia z nich sa započítavajú do celkového skóre, na základe ktorého postúpi 16 najlepších hráčov do finálového 13. turnaja.
Krásne výkony podali aj ostatní hráči a konečné poradie aj s kompletnými štatistikami si viete pozrieť cez NAKKA tu:
https://n01darts.com/n01/tournament/t_stats.html?id=t_kgQw_0643
Počas turnaja sme mali aj FUN disciplínu, v ktorej išlo o to, kto hodí najviac bodov zo štyroch metrov od terču, vyhral ju Adrián Ježík, ktorý dostal odmenu v podobe litrovej fľaše rumu Captain Morgan Spiced.

Zaujímavé momenty turnaja:
Najväčší „Bingár“ tohto turnaja bol Marcel Čalfa, ktorý skončil so šiestimi „bingami“ a najvyššie zatvorenie sa podarilo Adriánovi Ježíkovi so 147 bodmi.

Za P38 by sme sa chceli všetkým zúčastneným poďakovať za skvelé športové výkony a účasť na siedmom turnaji so série P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.
Nasledujúci turnaj v rámci série SATURDAY DARTS LEAGUE sa uskutoční v sobotu 13.04.2024 o 16:30 hod. (link na prihlásenie: https://n01darts.com/n01/tournament/comp.php?id=t_sk2e_8463)

Určite by sme radi dali do pozornosti ďalší, v poradí už tretí turnaj určený pre menej skúsených hráčov v rámci AMATEUR DARTS LEAGUE, ktorý sa uskutoční v sobotu 23.03.2024 o 16.30hod. v P38.
Týmto turnajom sa snažíme prispieť k rozvoju tohto športu v Trnave a ponúknuť všetkým nadšencom priestor, aby si zmerali sily a zároveň sa začlenili viac do našej komunity, vstupné je 3 eurá a ženy i hráči do 18 rokov ho majú zdarma. Tešíme sa na všetky nové tváre, veríme, že sa časom budeme spolu stretávať aj v rámci série SATURDAY DARTS LEAGUE.

link na prihlásenie v NAKKA na najbližší sobotnajší turnaj AMATEUR DARTS LEAGUE nájdete tu:
https://n01darts.com/n01/tournament/comp.php?id=t_8S2B_7937

Aktualizované celkové poradie SATURDAY DARTS LEAGUE je uverejnené na webe P38 (www.p38.sk), pod záložkou „šípky“.

Na záver by som sa chcel poďakovať Braňovi Karelovi a Kristty Salczer za organizáciu, bez ich pomoci by sme Vám nedokázali priniesť takú úroveň turnaja, ktorú ste mali možnosť zažiť.
Tešíme sa na ďalšie kolo.
Andrej a Miro

Tabuľka výsledkov:

Fotogaléria z turnaja

Návrat hore