Výsledky

P38 Saturday Darts

League 3

Ahojte priatelia, v sobotu 18.11.2023 sa konal v Trnave na Pekárskej ulici č. 38 v priestoroch P38 v poradí už tretí zo série dvanástich kvalifikačných turnajov v steelových šípkach – P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Zúčastnilo sa 20 hráčov, vynikajúcou formou sa počas celého turnaja prezentoval Miroslav Sloboda (1.) z nášho domáceho tímu DOL Trnava, ktorý neprehral ani jeden zápas a stal sa tak nakoniec i víťazom, svoje prvenstvo potvrdil v napínavom finálovom zápase s Mariánom Košeckým (2.), za nimi sa umiestnili Štefan Kuchtiak (3.) a Marián Oroszlán (3.), pekné výkony podali aj Marek Purgy (5.), Marián Bodor (5.), Miroslav Kočiský (5.) ale i Matúš Lipovský (5.)

Nakoľko sa jedná o sériu dvanástich kvalifikačných turnajov, umiestnenia z nich sa započítavajú do celkového skóre, na základe ktorého postúpi 16 najlepších hráčov do finálového 13. turnaja.

Krásne výkony podali aj ostatní hráči a konečné poradie aj s kompletnými štatistikami si viete pozrieť cez NAKKA: https://n01darts.com/n01/tournament/comp.php?id=t_5W3D_6627

Počas turnaja sme mali aj FUN disciplínu, v ktorej išlo o to, kto hodí najviac bodov zo štyroch metrov od terču, vyhral ju Adrián Ježík, ktorý dostal odmenu v podobe litrovej fľaše rumu Captain Morgan Spiced.

Zaujímavé momenty turnaja:

Najväčší „Bingár“ tohto turnaja bol Marián Košecký s dvoma „bingami“ a najvyššie zatvorenie sa podarilo Adriánovi Ježíkovy, ktorý tak dorovnal Branislava Karela z posledného turnaja so skóre 156 bodov.

Za P38 by sme sa chceli všetkým zúčastneným poďakovať sa skvelé športové výkony a účasť na treťom turnaji so série P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Nasledujúci turnaj sa uskutoční v sobotu 16.12.2023 o 16:30 hod. Boli ste fantastický a neskutočne sme sa s Vami zabavili!

Na záver by som sa chcel poďakovať Braňovi Karelovi za organizáciu, bez jeho pomoci by sme Vám nedokázali priniesť takú úroveň turnaja, ktorú ste mali možnosť zažiť.

Tešíme sa na ďalšie kolo. Andrej a Miro

Tabuľka výsledkov:

Fotogaléria z turnaja

Návrat hore