Výsledky

P38 Saturday Darts

League 4

Ahojte priatelia, v sobotu 16.12.2023 sa konal v Trnave na Pekárskej ulici č. 38 v priestoroch P38 v poradí už štvrtý zo série dvanástich kvalifikačných turnajov v steelových šípkach – P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Zúčastnilo sa 14 hráčov, skvelou formou sa počas celého turnaja prezentoval Zdenko Márföldi (1.) z nášho domáceho tímu DOL Trnava, ktorý sa stal víťazom, svoje prvenstvo potvrdil v napínavom finálovom zápase s Danielom Randlískom (2.), za nimi sa umiestnili Erik Márföldi (3.) a Marcel Čalfa (3.), pekné výkony podali aj Marián Bodor (5.), Dominik Oravec (5.), Miloš „Tocino“ Tóth (5.) ale i Michal Michalec (5.)

Nakoľko sa jedná o sériu dvanástich kvalifikačných turnajov, umiestnenia z nich sa započítavajú do celkového skóre, na základe ktorého postúpi 16 najlepších hráčov do finálového 13. turnaja.

Počas turnaja sme mali aj FUN disciplínu, v ktorej išlo o to, kto hodí najviac bodov zo štyroch metrov od terču, vyhral ju Daniel Randlísek, ktorý dostal odmenu v podobe litrovej fľaše rumu Captain Morgan Spiced.

Zaujímavé momenty turnaja:

Najväčší „Bingár“ tohto turnaja bol Marcel Čalfa s troma „bingami“ a najvyššie zatvorenie sa podarilo Igorovi Kajanovi so skóre 148 bodov.

Za P38 by sme sa chceli všetkým zúčastneným poďakovať sa skvelé športové výkony a účasť na štvrtom turnaji so série P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Nasledujúci turnaj sa uskutoční v sobotu 13.01.2023 o 16:30 hod.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku: https://n01darts.com/n01/tournament/comp.php?id=t_azcy_1889

Boli ste fantastický a neskutočne sme sa s Vami zabavili!

Na záver by som sa chcel poďakovať Braňovi Karelovi aj Kristty Salczer za organizáciu, bez ich pomoci by sme Vám nedokázali priniesť takú úroveň turnaja, ktorú ste mali možnosť zažiť.

Tešíme sa na ďalšie kolo.

Andrej a Miro

Tabuľka výsledkov:

Fotogaléria z turnaja

Návrat hore