Výsledky

P38 Saturday Darts

League 5

Ahojte priatelia, v sobotu 13.01.2024 sa konal v Trnave na Pekárskej ulici č. 38 v priestoroch P38 v poradí už piaty zo série dvanástich kvalifikačných turnajov v steelových šípkach – P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Turnaja sa zúčastnil úžasný počet hráčov, konkrétne 27 a veríme, že tento stúpajúci trend bude i naďalej pokračovať.

V posledných dvoch turnajoch dominovali hráči z tímu DOL TRNAVA, ktorý je domácim mužstvom P38 a sme veľmi hrdý, že túto dominanciu potvrdili aj do tretice, keďže ich najnovší člen LUKÁŠ BIELIK (1.) sa stal víťazom celého turnaja. Lukáš svoje prvenstvo spečatil vo veľmi napínavom finálovom zápase s Mariánom Bodorom (2.), za nimi sa umiestnili Štefan Kuchtiak (3.) a Miroslav Sloboda (3.), pekné výkony však podali aj Marián Košecký (5.), Juraj Dobšovič (5.), ale i Milan Juriga (5.) a Michal Zagora (5.)

Nakoľko sa jedná o sériu dvanástich kvalifikačných turnajov, umiestnenia z nich sa započítavajú do celkového skóre, na základe ktorého postúpi 16 najlepších hráčov do finálového 13. turnaja.

Krásne výkony podali aj ostatní hráči a konečné poradie aj s kompletnými štatistikami si viete pozrieť cez NAKKA tu:
https://n01darts.com/n01/tournament/t_stats.html?id=t_azcy_1889#google_vignette

Počas turnaja sme mali aj FUN disciplínu, v ktorej išlo o to, kto hodí najviac bodov zo štyroch metrov od terču, vyhral ju Martin Ščasnovič, ktorý dostal odmenu v podobe litrovej fľaše rumu Captain Morgan Spiced.

Zaujímavé momenty turnaja:
Najväčší „Bingár“ tohto turnaja bol Štefan Kuchtiak s dvoma „bingami“ a najvyššie zatvorenie sa podarilo Mariánovi Bodorovi so skóre 136 bodov.

Za P38 by sme sa chceli všetkým zúčastneným poďakovať sa skvelé športové výkony a účasť na piatom turnaji so série P38 SATURDAY DARTS LEAGUE.

Nasledujúci turnaj v rámci série SATURDAY DARTS LEAGUE sa uskutoční v sobotu 17.02.2024 o 16:30 hod. (link na prihlásenie v NAKKA bude dodatočne uverejnený na našej web stránke www.p38.sk ale aj na našich sociálnych sieťach)

Určite by sme radi dali do pozornosti aj pripravovaný TURNAJ AMATÉROV V STEELOVÝCH ŠÍPKACH, ktorý sa uskutoční v sobotu 27.01.2024 o 16.30hod. v P38. Týmto turnajom by sme chceli prispieť k rozvoju tohto športu v Trnave a ponúknuť všetkým nadšencom priestor, aby si zmerali sily a zároveň sa začlenili viac do našej komunity, vstupné bude symbolické. Tešíme sa na všetky nové tváre, veríme, že sa časom budeme spolu stretávať aj v rámci série SATURDAY DARTS LEAGUE. (link na prihlásenie v NAKKA bude dodatočne uverejnený na našej web stránke www.p38.sk ale aj na našich sociálnych sieťach)

Aktualizované celkové poradie SATURDAY DARTS LEAGUE bude uverejnené 19.01. na webe P38 (www.p38.sk), pod záložkou „šípky“.

Na záver by som sa chcel poďakovať Braňovi Karelovi aj Kristty Salczer za organizáciu, bez ich pomoci by sme Vám nedokázali priniesť takú úroveň turnaja, ktorú ste mali možnosť zažiť.

Tešíme sa na ďalšie kolo. Andrej a Miro

Tabuľka výsledkov:

Fotogaléria z turnaja

Návrat hore