Výsledky

P38 Saturday Darts

League 1

Ahojte priatelia, v sobotu 23.09.2023 sa konal v Trnave na Pekárskej ulici č. 38 v priestoroch P38 prvý zo série dvanástich turnajov v steelových šípkach P38 SATURDAY DARTS LEAGUE. Zúčastnilo sa 17 hráčov, víťazom sa stal Branislav Karel (1.), ktorý svoje prvenstvo potvrdil vo finálovom zápase s Marekom Durdym (2.), za nimi sa umiestnili Ján Jasovský (3.) a Miroslav Kočiský (3.), skvelé výkony podali aj Stefano Sekera (5.), Lukáš Horvatovič (5.), Kristty Salczer (5.) ale i Miroslav Oroszlán (5.) Nakoľko sa jedná o sériu dvanástich kvalifikačných turnajov, umiestnenia z nich sa započítavajú do celkového skóre, na základe ktorého postúpi 16 najlepších hráčov do finálového 13. turnaja.

Krásne výkony podali aj ostatní hráči a konečné poradie aj s kompletnými štatistikami si viete pozrieť cez NAKKA: https://n01darts.com/n01/tournament/comp.php?id=t_dToO_1830 Počas turnaja bola odovzdaná aj bočná výhra v sume 50,00eur za súťaž v najvyššom hodenom skóre zo štyroch metrov. Okrem finančných výhier boli odovzdané aj tri litrové fľaše rumu Captain Morgan Spiced od nášho sponzora Captain Morgan. Zaujímavé momenty turnaja: Najväčší „Bingár“ tohto turnaja sa stal Adam chmela s dvoma bingami a najvyššie zatvorenie sa podarilo víťazovi turnaja Branislavovi Karelovi so skóre 117 bodov Za P38 by sme sa chceli všetkým zúčastneným poďakovať, že ste spolu s nami boli pri zrode P38 SATURDAY DARTS LEAGUE, pôjde o pravidelnú sériu turnajov, ktoré sa budú konať v sobotu 1x do mesiaca.

Nasledujúci turnaj sa uskutoční v sobotu 21.10.2023 o 16:30 hod. Boli ste fantastický a neskutočne sme sa s Vami zabavili! Na záver by som sa chcel poďakovať ľuďom bez pomoci ktorých by sme Vám nedokázali priniesť takú úroveň turnaja, ktorú ste mali možnosť zažiť: Braňo Karel a Kika Salczer za organizáciu a Marekovi Habánovi i celému SEREĎ DARTS CLUB za pomoc ohľadom technického zabezpečenia. Tešíme sa na ďaľšie kolo. Andrej a Miro

Tabuľka výsledkov:

Fotogaléria z turnaja

Návrat hore